فرمانده تیپ ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد گفت: نیروهای جهادگر تیپ ۲۴ سپاه بروجرد روزانه اماکن عمومی شهر را ضد عفونی و گندزدایی می‌کنند.

حجت اله صالح نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد اظهار داشت: با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا در کل دنیا، سپاه با این که یک نهاد برآمده از دل مردم است و در طول ۴۱ سال که از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد در حوادث گوناگون در کنار مردم بوده و در شرایط فعلی نیز برخود واجب و لازم دانست که همانند گذشته به عنوان یک خدمتگزار صادق در این جبهه و در کنار مردم باشد.

وی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی، در زمان جنگ  تحمیلی و بعد از جنگ در تمامی شرایط و بحران‌ها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار مردم و ملت غیور ایران بوده و خواهد بود.

فرمانده تیپ ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد عنوان کرد: از همان روزهای ابتدایی که این ویروس در کشور عزیزمان شیوع پیدا کرد، سپاه وارد عمل شد و به صورت خودجوش و با تشکیل گروه‌های جهادی پا در عرصه گذاشت و برای از بین بردن این مشکل اقدامات موثری را نیز انجام داد.

وی بیان کرد: بعد از  ابلاغ سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار خاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، تیپ ۲۴ بعثت با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی که در راستای مبارزه با آلودگی‌های میکروبی، هسته‌ای و ویروسی دارد در حوزه سرزمینی خود شروع به فعالیت برای رفع این معضل کردیم و در ابتدا با اعزام نیرو به شهر مقدس قم و بعد از آن در بروجرد اقدام شد.

صالح نژاد تصریح کرد: نیروهای جهادگر و همیشه در صحنه تیپ ۲۴ سپاه برای رفع آلودگی و گند زدایی و ضد عفونی کردن ابتدا از معابر عمومی شهر که امکان آلودگی بیشتری داشت کار خود را شروع کردند به همین منظور استارت کار ابتدا در بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی زده شد و بعد از پاکسازی این اماکن تیم‌های عملیاتی بازارچه‌ها و مغازه‌های سطح شهر و خیابان‌ها را ضد عفونی و گند زدایی کردند و این روند به صورت روزانه در سطح شهر در حال انجام است.

وی تاکید کرد: از  همه عزیزان همشهری و بروجردی‌های عزیز تقاضا دارم که با تیم‌های سیار ما همکاری کرده و اجازه دهند مغازه‌هایی که تردد در آنها زیاد است میکروب زدایی شود و توصیه می‌کنم که ابتدا از منازل خود خارج نشوند مگر در حد ضرورت و حتما نکاتی را که از سوی مراجع معتبر و بهداشت و درمان تذکر داده می‌شود، رعایت کنند.

فرمانده تیپ ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد با اشاره به نقش مسئولان و همکاری آنها با تیپ ۲۴ بعثت خاطر نشان کرد: از همه مسئولان و افرادی که کنار ما بودند و ما را در این راستا کمک کردند تشکر و قدردانی می‌کنم و از مردم شریف هم می‌خواهم که تا پایان این مرحله کنار ما باشند و با در خانه ماندن خودشان برای بهبود بخشیدن به شرایط موجود و کنترل این ویروس  به ما کمک کنند تا آرامش به شهر و خانواده‌ها باز گردد.

  • منبع خبر : تسنیم