رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از ادامه ممنوعیت تردد در استان خبر داد.

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد با بیان اینکه طرح ممنوعیت تردد در استان ادامه دارد اظهارداشت: ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا۴ صبح به‌ منظور جلوگیری از شب‌ نشینی‌های خانوادگی و دوستانه بود که در هفته آینده در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی منع تردد خودروهای شخصی یا سفرهای غیرضروری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح  در شهرهای بروجرد و خرم‌آباد همچنان اعمال می‌شود تا به این ترتیب روند کنترل بیماری ادامه پیدا کند.

وی افزود: مبلغ جریمه تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از ۵۰۰ به ۲۰۰ هزار تومان رسید که  علاوه بر دوربین‌های سطح شهر گشت‌های محسوس و نامحسوس راهنمایی و رانندگی نیز با رانندگان متخلف برخورد و جریمه می‌‌کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان عنوان کرد: محدودیت ترددی که شامل ممنوعیت ورود پلاک‌‌های غیر بومی و خروج پلاک‌‌های بومی بود نیز همچنان ادامه و مبلغ جریمه از یک میلیون تومان به ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با بارندگی‌های سطح استان بیان کرد: با توجه به شدت بارندگی‌ها در شهرهای استان لرستان و همچنین آبگرفتگی  و چاله‌های سطح خیابان‌ها ایام مناسبی برای رانندگی نیست و موتور سواران و عابران پیاده احتیاط کنند.

چغلوند گفت: آب گرفتگی معابر سطح شهر به دلیل بارندگی سبب گره‌های ترافیکی می‌شود در همین راستا  از رانندگان در خواست می‌کنیم جزء در موارد ضروری از خانه بیرون نروند.

  • منبع خبر : تسنیم